Apie veislę

     Tai nuostabus gyvūnas reikalaujantis pagarbos sau. Jame puikiai suderinti raumenys ir jėga su  labai švelniu charakteriu, laukinio žvėries žvilgsnis su švelniu murkimu. Tai  kilni ir protinga katė, kurios grožis mus žavi kaip ir viskas kas nuostabu. Daugelis auginantys šias kates laiko jas idealiu naminiu gyvūnu: išore panaši į klouną, kailis nereikalaujantis daug priežiūros, atsidavusi su užvedančiu elgesiu, visada pasiruošusi “padėti” bet kokioje veikloje. Ji palaikys kompaniją kiekvienoje šeimoje, puikiai sutardama su šunimis ir kitais gyvūnais.

Meino meškėno veislės katės stiprios, ištvermingos , nereiklios aplinkos sąlygoms, nebijo šalto ir drėgno oro. Labai supratingos. Būtent todėl jos tapo jūreivių "palydovėmis" ir numylėtinėmis, o šiuo metu tai bene populiariausia katė daugelyje Europos valstybių.


Tai didelės katės, kvadratine galva, didelėmis ausimis, plačia krūtine, stipria kaulų struktūra, raumeningu stačiakampiu kūnu, ilga grakščia uodega. Daug raumenų ir raumenų tonusas suteikia katinui galingo ir stipraus katino išvaizdą. Kailis švelnus, trumpas ant galvos, pečių ir kojų, palaipsniui ilgėjantis ant nugaros, šonuose, gauruotom apsmukusiom kelnėm ant užpakalinių kojų ir liemens, uodega apaugusi ilgais krentančiais plaukais. Šios veislės katės vystosi lėtai, savo normalųjį ūgį įgauna apie 4-5 metus.

 
LithuanianRussianEnglish
Top 0:
Lank. 0 iš 0 šal.
Banner